;

JOSEPH išskleidžiamas stalas

Išmatavimai: A: 77cm P: 90cm G: 150-190cm

Išsirinkti valgomojo stalą, kartais gali tapti tikras iššūkis! Yra daug svarbių kriterijų, kurie lemia galutinį apsisprendimą. Tai gali būti spalva, dydis ar medžiagos. Norėdami palengvinti Jūsų apsisprendimą, siūlome atkreipti dėmesį į klasikinio stiliaus išskleidžiamą stalą Joseph. Jis unikalus savo dizainu ir dinaminėmis formomis. Baltos spalvos stalas lengvai derinamas su kitais, jau interjere esančiais baldais ir daiktais. Stalas gali būti prailginamas iki 190cm, taip sutalpindamas dar daugiau Jūsų svečių! Funkcionalus ir išskirtinis stalas Joseph, gali sukurti estetišką ir jaukią erdvę Jūsų valgomajame!

Išsirinkti valgomojo stalą, kartais gali tapti tikras iššūkis! Yra daug svarbių kriterijų, kurie…

Kaina: 319€

Radote pigiau?

  Dėl šios prekės įsigijimo prašome kreiptis elektroniniu paštu info@balduturgus.lt

  Pasirinkite vieną iš privalomų priedų.

  PREKEI SUTEIKIAMA 24 MĖNESIŲ GARANTIJA

  JOSEPH išskleidžiamas stalas

  Aukštis: 77cm | Plotis: 90cm | Gylis: 150-190cm
  319€

  Dalintis:

  Produkto charakteristikos

  Aukštis
  77cm
  Plotis
  90cm
  Gylis
  150-190cm

  Detalesnės informacijos apie prekių likutį sandėlyje , kampo pusę bei individualius užsakymus teirautis telefonu arba prekybos vietoje.

  Dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir panašių sąlygų reali baldų plokštės ar audinių spalva gali skirtis nuo matomų nuotraukose.

  • Medžiaga

   Medžio dulkių plokštė (MDF)
   ?

   Gaminama iš medienos plaušelių ir jas rišančių medžiagų, veikiant aukštai temperatūrai. Abi plokštės pusės padengtos laminatu. MDF laminuota plokštė pasižymi dideliu tankiu, vientisumu ir puikiomis mechaninėmis savybėmis.

  • Medžiaga

   Medžio masyvas
  • Išskleidimo funkcija

   Yra