COMPACT-2 160x200 čiužinys

Išmatavimai: A: 19 cm P: 160 cm G: 200 cm

1. Užvalkalas pagamintas iš praktiško trikotažinio audinio Jersey, dėl to jo priežiūra yra nesudėtinga. Audinys Jersey minkštas ir elastingas prisilietus, malonios tekstūros, nesiglamžo, atsparus dėmėms, neleidžia daugintis bakterijoms ir dulkių erkutėms.
2. Naujos kartos elastinga akyta medžiaga, kurią sudaro didelis smulkių vienarūšių akučių skaičius. Vienu metu minkšta ir tampri, ji puikiai vėdinama ir greitai atstato formą.
3. Apsauginis tarpinis sluoksnis, atskiriantis spyruoklių bloką nuo minkštų dangos sluoksnių. Padeda išvengti ankstyvo sudedamųjų dalių susidėvėjimo.
4. Novatoriškas plieninių nepriklausomų spyruoklių su septyniomis skersinėmis kietumo zonomis blokas. Subalansuotas kietumo paskirstymas zonose garantuoja komfortišką poilsį, atsižvelgiant į miegančiojo anatomines ypatybes.
5. Apsauginis tarpinis sluoksnis, atskiriantis spyruoklių bloką nuo minkštų dangos sluoksnių. Padeda išvengti ankstyvo sudedamųjų dalių susidėvėjimo.
6. Naujos kartos elastinga akyta medžiaga, kurią sudaro didelis smulkių vienarūšių akučių skaičius. Vienu metu minkšta ir tampri, ji puikiai vėdinama ir greitai atstato formą.

Čiužinys parduodamas susuktas yra ruloną.

Vienos miegamos vietos galima apkrova iki 100 kg.

1. Užvalkalas pagamintas iš praktiško trikotažinio audinio Jersey, dėl to jo priežiūra yra…

 • Turime Vilniaus sandėlyje
 • Yra Vilniaus ekspozicijoje
Kaina: 164€

Radote pigiau?

COMPACT-2 160x200 čiužinys

Aukštis: 19 cm | Plotis: 160 cm | Gylis: 200 cm
164€

Dalintis:

Prekės charakteristikos

Kodas
VEG COMPACT-2 160 čiužinys 160x200 (susuktas)
Aukštis
19 cm
Plotis
160 cm
Gylis
200 cm

Detalesnės informacijos apie prekių likutį sandėlyje , kampo pusę bei individualius užsakymus teirautis telefonu arba prekybos vietoje.

Dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir panašių sąlygų reali baldų plokštės ar audinių spalva gali skirtis nuo matomų nuotraukose.

 • Spyruoklės

  Nepriklausomos kišeninės
 • Dvipusis

  Taip
 • Sudėtis

  Porolonas