COMPACT-2 140x200 čiužinys

Išmatavimai: A: 19cm P: 140cm G: 200cm

1. Užvalkalas pagamintas iš praktiško trikotažinio audinio Jersey, dėl to jo priežiūra yra nesudėtinga. Audinys Jersey minkštas ir elastingas prisilietus, malonios tekstūros, nesiglamžo, atsparus dėmėms, neleidžia daugintis bakterijoms ir dulkių erkutėms.
2. Naujos kartos elastinga akyta medžiaga, kurią sudaro didelis smulkių vienarūšių akučių skaičius. Vienu metu minkšta ir tampri, ji puikiai vėdinama ir greitai atstato formą.
3. Apsauginis tarpinis sluoksnis, atskiriantis spyruoklių bloką nuo minkštų dangos sluoksnių. Padeda išvengti ankstyvo sudedamųjų dalių susidėvėjimo.
4. Novatoriškas plieninių nepriklausomų spyruoklių su septyniomis skersinėmis kietumo zonomis blokas. Subalansuotas kietumo paskirstymas zonose garantuoja komfortišką poilsį, atsižvelgiant į miegančiojo anatomines ypatybes.
5. Apsauginis tarpinis sluoksnis, atskiriantis spyruoklių bloką nuo minkštų dangos sluoksnių. Padeda išvengti ankstyvo sudedamųjų dalių susidėvėjimo.
6. Naujos kartos elastinga akyta medžiaga, kurią sudaro didelis smulkių vienarūšių akučių skaičius. Vienu metu minkšta ir tampri, ji puikiai vėdinama ir greitai atstato formą.

Čiužinys parduodamas susuktas yra ruloną.

 

1. Užvalkalas pagamintas iš praktiško trikotažinio audinio Jersey, dėl to jo priežiūra yra…

 • Turime Vilniaus sandėlyje
Kaina: 149€

Radote pigiau?

Prekei taikoma 24 mėnesių garantija!

COMPACT-2 140x200 čiužinys

Aukštis: 19cm | Plotis: 140cm | Gylis: 200cm
149€

Dalintis:

Produkto charakteristikos

Aukštis
19cm
Plotis
140cm
Gylis
200cm

Detalesnės informacijos apie prekių likutį sandėlyje , kampo pusę bei individualius užsakymus teirautis telefonu arba prekybos vietoje.

Dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir panašių sąlygų reali baldų plokštės ar audinių spalva gali skirtis nuo matomų nuotraukose.

 • Spyruoklės

  Nepriklausomos kišeninės
 • Dvipusis

  Taip
 • Sudėtis

  Porolonas
 • Skalbiamas užvalkalas

  Taip
 • Maksimali apkrova

  100kg gulimai vietai